Anasayfa  |   İletişim  | EN
Edebiyat Fakültesi
YÖK ATLAS
Türk Dili ve Edebiyatı % 100 Burslu
Türk Dili ve Edebiyatı % 50 Burslu
Türk Dili ve Edebiyatı % 25 Burslu
Tarih % 100 Burslu
Tarih % 50 Burslu
Tarih % 25 Burslu
Psikoloji % 100 Burslu
Psikoloji % 50 Burslu
Psikoloji % 25 Burslu
Psikoloji
Bilim Tarihi (Tam Burslu)
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Erdem Bayazıt Sempozyumu Yapıldı.
Haber- Etkinlik Arşivi
Erdem Bayazıt Sempozyumu Yapıldı.     Kepez Belediyesi, şubat ayı kültür ve sanat etkinliklerini sempozyum ile kapatıtı. Aşkın ve umudun şairi Erdem Bayazıt, Türkiye’nin seçkin bilim adamları ve yakın çevresi tarafından düzenlenen sempozyum ile anıldı.

     Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nin hizmete açılmasıyla, kültür ve sanat etkinliklerini yoğun şekilde yaşayan Kepezliler, şubat ayına unutulmaz bir sempozyum ile veda etti. “Ölüm bize ne uzak bize ne yakın ölüm. Ölümsüzlüğü tattık bize ne yapsın ölüm.” dizeleriyle aşkı ve umudu anlatan şair Erdem Bayazıt, Kepez Belediye Meclisi’nde oy birliğiyle adının verildiği kültür merkezinde düzenlenen sempozyum ile anıldı.

     29 Şubat Çarşamba günü saat 12.00’de EBKM’de Erdem Bayazıt kısa film gösterimiyle başlayan sempozyuma, Edebiyat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. M.Fatih Andı,Türkdili Ve Edebiyatı Bölüm Başkanımız ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürümüz Prof. Dr. Hasan Akay, Prof. Dr. Turan Koç, Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Yorulmaz, Doç. Dr. Yılmaz Daşçıoğlu, Yrd. Doç. Dr. Turgay Anar, Gazeteci-yazar Ali Çolak ve yakın arkadaşı yazar Rasim Özdenören konuşmacı olarak katıldı.
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi